Novinky

28. 1. 2021

Nový partner: Dibaq a Krmiva Hrubeš

Našimi partnery se nově staly společnost Dibaq (specialista na výživu zvířat) a Krmiva Hrubeš z Lišan. Oba partneři dodali do soutěže věcné ceny v podobě psích granulí, konzerv, pamlsků a další řadu drobností. Děkujeme!

6. 1. 2021

Nový partner: GAL dog handling suits

Novým partnerem soutěže Český TOP kavalír se stal výrobce úžasných výstavních kostýmů Gal for show. Za značkou stojí úspěšná bulharská handlerka a návrhářka Aneliya Shankova. Věříme, že letošní vyhlášení klubových TOP kavalírů bude pro vítěze hodně atraktivní.

1. 12. 2020

Nový partner: krmiva HAF

Nový sponzorem soutěže Český TOP kavalír se stal tuzemský výrobce krmiv HAF (www.hafkrmiva.cz). Vítězové se tak můžou těšit na řadu psích dobrot. Děkujeme za podporu.

15. 11. 2020

Nový web a sčítání bodů

Právě jsme pro Vás spustili nový web. Současně jsme zahájili sčítání bodů za letošní výstavní sezónu. Výsledky za rok 2020 posílejte na email info@ceskytopkavalir.cz. Body zasílejte sečtené dle tabulky na úvodní straně a vždy přiložte kopii rodokmenu s výsledky. Pokud nemáte zapsáno v rodokmenu, sečtené body zasílejte s kopiemi posudků. Zaslané výsledky budou překontrolovány a zapsány do soutěžních tabulek, které budou postupně aktualizovány. Pozor - uzávěrka je 31. 1. 2021.

Od sezóny 2021 můžete zasílat na email info@ceskytopkavalir.cz své výsledky z výstavy okamžitě (postačí mobilní fotografie posudku). Body budou přičítány ihned po doručení výsledků.

Máme také Facebook zde. Prosíme, sdílejte a doporučte stránku dalším chovatelům. Většina aktualit bude zveřejňována právě na Facebooku. 

logo.png