Novinky

16. 5. 2021

Máme nového člena týmu

S Českým TOP kavalírem nám teď bude pomáhat Veronika Jílková. Verunka si vzala na starosti administraci výstav, které už teď najdete přímo tady na webu v kolonce "Kalendář výstav". Pod každou událostí najdete kromě termínu a místa také (pokud jsou známy) datumy uzávěrek, rozhodčí a prokliky přímo na stránky organizátorů. Zaměřili jsme se výhradně na české národní a mezinárodní a klubové výstavy. Verunce moc děkujeme, že má chuť být součástí našeho týmu.

26. 4. 2021

Článek v časopise Pes přítel člověka

V našem partnerském časopise Pes přítel člověka vyšel rozhovor o Českém TOP kavalírovi a to včetně vítězné listiny za rok 2020. Časopis je dostupný ve všech prodejnách tiskovin nebo také elektronicky: www.pespritelcloveka.cz/index.php/aktualni-cislo/

pes přítel člověk pro web.jpg

28. 2. 2021

Slavnostní vyhlášení vítězů za rok 2020 a předání cen

Dne 28. 2. 2021 proběhlo online slavnostní vyhlášení vítězů Český TOP kavalír za rok 2020. Nyní se můžete podívat na kompletní záznam ve videu níže. Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili a své kavalíry přihlásili. Gratulujeme všem vítězům a ještě jednou děkujeme všem našim sponzorům.

Předání cen: předání věcných cen se uskuteční v rámci nejbližší klubové výstavy; pro vítěze máme připraveny diplomy, poháry, dárky od sponzorů v podobě krmiva, pamlsků, hraček apod... 

14. 2. 2021

Nový partneři: JUDr. Tomáš Tomšíček, Marcel Červený, Jana Prokešová

Naši soutěž významně podpořili naši noví partneři, díky kterým jsme byli schopni zajistit krásné ceny pro vítěze ročníku 2020 a díky kterým můžeme bez obav pokračovat i v roce současném. Velké díky patří:

- JUDr. Tomáši Tomšíčkovi 

- projektovému manažerovi Marcelovi Červenému

- paní Janě Prokešové

Děkujeme!

28. 1. 2021

Nový partner: Dibaq a Krmiva Hrubeš

Našimi partnery se nově staly společnost Dibaq (specialista na výživu zvířat) a Krmiva Hrubeš z Lišan. Oba partneři dodali do soutěže věcné ceny v podobě psích granulí, konzerv, pamlsků a další řadu drobností. Děkujeme!

143488825_2818741105081372_1440940214346

6. 1. 2021

Nový partner: GAL dog handling suits

Novým partnerem soutěže Český TOP kavalír se stal výrobce úžasných výstavních kostýmů Gal for show. Za značkou stojí úspěšná bulharská handlerka a návrhářka Aneliya Shankova. Věříme, že letošní vyhlášení klubových TOP kavalírů bude pro vítěze hodně atraktivní.

Happy New Year 2021 GOLD 2.jpg

1. 12. 2020

Nový partner: krmiva HAF

Nový sponzorem soutěže Český TOP kavalír se stal tuzemský výrobce krmiv HAF (www.hafkrmiva.cz). Vítězové se tak můžou těšit na řadu psích dobrot. Děkujeme za podporu.

HAF výrobky

15. 11. 2020

Nový web a sčítání bodů

Právě jsme pro Vás spustili nový web. Současně jsme zahájili sčítání bodů za letošní výstavní sezónu. Výsledky za rok 2020 posílejte na email info@ceskytopkavalir.cz. Body zasílejte sečtené dle tabulky na úvodní straně a vždy přiložte kopii rodokmenu s výsledky. Pokud nemáte zapsáno v rodokmenu, sečtené body zasílejte s kopiemi posudků. Zaslané výsledky budou překontrolovány a zapsány do soutěžních tabulek, které budou postupně aktualizovány. Pozor - uzávěrka je 31. 1. 2021.

Od sezóny 2021 můžete zasílat na email info@ceskytopkavalir.cz své výsledky z výstavy okamžitě (postačí mobilní fotografie posudku). Body budou přičítány ihned po doručení výsledků.

Máme také Facebook zde. Prosíme, sdílejte a doporučte stránku dalším chovatelům. Většina aktualit bude zveřejňována právě na Facebooku.